//ЛАДНО ЦЕДЕНО МАСЛО ОД Q-10 250мл

ЛАДНО ЦЕДЕНО МАСЛО ОД Q-10 250мл

200.00 ден

Опис

Комплетен спој на природни ладно цедени масла од ленено семе и масло од горка кајсија. Здрава мешавина на масла во однос 80:20 формулирана за да се подобри здравјето и општата состојбата кај консументите. Високо квалитетно одбрано масло, кое е ладно цедено и нерафинирано, кое ги има задржано сите својства на природните и оригинални семиња и јатки. Ова високо квалитетно мешано масло е природно богат извор на омега 3 и 6 есенцијални масни киселини и витамин Е кои го даваат потребниот баланс на организмот. Се препорачува консумирање по една супена лажица масло секое утро на празен стомак. Маслото може да се користи и за салати и како додаток во јадењето.

Прегледи

Се уште нема прегледи.

Бидете први кои ќе ги прегледате“ЛАДНО ЦЕДЕНО МАСЛО ОД Q-10 250мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *