//ФИЛА ЗЕЛЕНИ ПИПЕРЧИЊА СО МЛЕЧНА УРДА И ЛАДНО ЦЕДЕНО МАСЛО 580г

ФИЛА ЗЕЛЕНИ ПИПЕРЧИЊА СО МЛЕЧНА УРДА И ЛАДНО ЦЕДЕНО МАСЛО 580г

160.00 ден

Out of stock

Out of stock

Шифра: 0030 Категорија: Тагови: ,

Опис

НУТРИТИВНИ ПОДАТОЦИ

100г производ содржи просечно:

Енергетска вредност 677кЈ
Протеини 2,5г
Вкупно масти 1,5г
Јаглехидрати 0
Од кои:
– Вкупно 4,4г
-Шеќери 2,8г
Сол 190мг

 

Состав: Зелени пиперки 41%, млечна урда 22%, ладно цедено масло од маслодајна репка, сол.

Алергенси: Млечни протеини.

Начин на чување: Да се чува на суво и ладно место, подалеку од сончева светлина.

Прегледи

Се уште нема прегледи.

Бидете први кои ќе ги прегледате“ФИЛА ЗЕЛЕНИ ПИПЕРЧИЊА СО МЛЕЧНА УРДА И ЛАДНО ЦЕДЕНО МАСЛО 580г”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *